• צ'יבי אמבטיות תל אביב
  • צ'יבי אמבטיות תל אביב 2
  • צ'יבי אמבטיות תל אביב 3
  • צ'יבי אמבטיות תל אביב 4

הלבשת אמבטיה תל אביב

מדוע כדאי לחשוב על הלבשת אמבטיה?

מה זה הלבשת אמבטיה?

הלבשת אמבטיה זהו אמבטיה חדשה שאנו מתקינים אותה בתוך האמבטיה הישנה והפגומה שלכם.

האמבטיה המולבשת עשויה מחומר אקרילי המחוזק מפברגלס.

האמבטיה האקרילית מגיעה במידות של 1.50 1.60 1.70 1.80

עובי האמבטיה מגיעה עד 15ממ. ישנן חברות שמציאות הלבשה במחיר מאוד זול מכיון שהאמבטיה שהם מתקינים היא מאוד דקה והחומר האקרילי של האמבטיה די יקר.

מחיר הלבשת אמבטיה נע בין 1700 עד 2000 שח המחיר נקבע על ידי סוג האמבטיה ואם יש מקלחון על האמבטיה וצריך פירוק והרכבה.

לאמבטיה החדשה יש מבחר של שלושה גוונים בלבד והם: אפור, פרגמון ולבן.

לפני שאתם בוחרים בעל מקצוע להתקנת אמבטיה חשוב לציין שאחד הדברים החשובים בהתקנת אמבטיה זה לבצע פתח יצאת מים תחתונה ועליונה.

השדרוג האמיתי שיוצרת ההלבשה

שירות כמו הלבשת אמבטיה שמציע צ'יבי אמבטיות יכול לעשות שינוי משמעותי באמבטיות פח בתוך זמן קצר מאוד. מדובר בהלבשת תותב אקרילי איכותי בעל עובי מספק שמולבש בצורה מדויקת על אמבטיות פח סטנדרטיות. צ'יבי אמבטיות סניף תל אביב מציע לתושבי העיר הגדולה של אזור המרכז ליהנות כבר עכשיו משירות איכותי של הלבשת אמבטיה.

כבר מיד אפשר לראות כיצד ההתייחסות של צ'יבי אמבטיות לכל אמבטיה היא כזו שמדגישה עד כמה מדובר בשירות מקצועי לכל דבר. בחינת מצבה של האמבטיה הישנה, ההבנה כי מדובר באמבטיית פח ולא באמבטיה אקרילית, וההדגשה כי מדובר בשירות שאורך כ-3 שעות בלבד, הם אלו שעושים את השירות לכזה שרבים צריכים לחשוב עליו בחיוב בתל אביב.

אמבטיית הפח הישנה משנה את המראה שלה

חשוב להדגיש כי הלבשת אמבטיה היא אינה דבר שניתן לבצע על אמבטיה אקרילית ישנה. זאת מאחר וההלבשה זקוקה לתשתית יציבה שאותה מציג הפח ממנו עשויה האמבטיה הישנה. עבור כל מי שבביתו או בדירתו קיימת אמבטיית פח כזו, הרי שאין לו מה לחשוב על פירוקה או השלכתה, אלא על הלבשת אמבטיה שמציע צ'יבי אמבטיות.

מיד כשיגיע צ'יבי אמבטיות למקום השירות הוא יתקין את התותב האקרילי על האמבטיה הישנה עם חומרי עבודה מיוחדים, ולאחר מכן יבצע עבודות גימור כדי שהתותב ישתלב בצורה אחידה עם גוף הפח שמתחתיו. עבור כל בעל בית או דירה, מדובר בחידוש אמיתי של האמבטיה ובהעלמת כל זכר למראה של האמבטיה הישנה.

התאמה מושלמת לאמבטיות סטנדרטיות

כדי לספק שירות אמין לכל לקוח, נוקט צ'יבי אמבטיות רק בפעולות מקצועיות שיתרמו באמת לשינוי איכותי בכל אמבטיה. אם אנו מדברים על הלבשת אמבטיה, הרי שחשוב להדגיש כי צ'יבי אמבטיות מציין מראש כי הלבשה כזו מתאימה רק לאמבטיות הסטנדרטיות שמגיעות בגדלים המוכרים של 150-170 ס"מ.

כך, יחד עם העובדה שההלבשה מקטינה מעט את גודלה המקורי של האמבטיה, מבצע צ'יבי אמבטיות את השירות כדי להציג לכל לקוח אמבטיה מרעננת שיכולה לשרת אותו לעוד לא מעט זמן. לסיכום, קל מאוד לקבוע כי בעלי אמבטיות פח ישמחו להשאיר אמבטיה חזקה ויציבה ש'לובשת' מיד תותב אקרילי חדש המשנה אותה לחלוטין.

 468047 10201156143490874 2072380585 o