• צ'יבי אמבטיות תל אביב
  • צ'יבי אמבטיות תל אביב 2
  • צ'יבי אמבטיות תל אביב 3
  • צ'יבי אמבטיות תל אביב 4

 ציפוי אמבטיה תל אביב

מה זה ציפוי אמבטיה?

ציפוי אמבטיה זהו בעקרון צביעה של אמבטיה,הציפוי מתבצע אך ורק בהתזה ולא ברולר או מברשת. הציפוי נקרא בשפה העברית אמייל קר.

שלבי העבודה של ציפוי אמבטיה מקצועי:

1. אנו בוחנים איזה סוג אמבטיה אנו עומדים לחדש, אם זה אמבטיה אקרילית או אמבטיה יציקה או אמבטיה פח.

2. לאחר שהבחנו אזה סוג אמבטיה יש לחדש אז אנו מתחילים את הליטוש לאמבטיה.

3. לאחר שליטשנו אנו מחטים את האמבטיה ומסירים את כל השומינם והבקטריות שבאמבטיה.

4. ברגע שסימו עם הליטוש והחיטוי אנו עוברים לשלב שאנו מחסים את כל הקרמיקה ואת הרצפה בפני ההתזה של החומר.

5. שלב חמישי זהו השלב שבו אני מצפים את האמבטיה בהתזה בין 20 עד 30 שכבות של חומר מקצועי.

6. לאחר שסימו עם הציפוי אנו מנקים את חדר האמבטיה באפן כללי.

7. זמן יבוש האמבטיה לאחר ציפוי 24 שעות ומומלץ לא להכנס לחדר האמבטה כלל.

 

החיסכון הכספי הוא משמעותי

כל שירות איכותי שבו אנו יכולים לחסוך לא מעט כסף, מביא אותנו להתעניינות ביכולותיו של איש מקצוע רציני כדי שיקיים את הבטחותיו לחיסכון ולאיכות. יצירת קשר עם צ'יבי אמבטיות סניף תל אביב, תראה לכל תושב העיר כיצד אפשר ליהנות משירות של ציפוי אמבטיה ולהבין מיד כי מדובר בצעד חכם שכדאי מאוד לעשות אותו.

האפשרות להשאיר את האמבטיה במקומה ולצפות אותה בצורה איכותית עם צבע מיוחד בטכניקת עבודה מתקדמת, היא זו שמדגישה עד כמה לא צריך לחשוב על עבודות שיפוצים נרחבות כשיש בעיה עם האמבטיה או כשהאמבטיה הישנה ממש לא נראית טוב. היום יש כבר לא מעט בתים ודירות שבהם אמבטיה ישנה צופתה בהצלחה וחסכה המון כסף לבעלי הנכס. 

חשיבות רמת היכולת של בעל המקצוע 

חלקו של בעל המקצוע בעבודות של ציפוי אמבטיה הוא רב. זאת מאחר ועם כל הכבוד לציוד מתקדם ולחומרי עבודה מיוחדים שבהם נעשה שימוש בעת עבודות אלה, בעל מקצוע איכותי הוא זה שבזכות בדיקה קפדנית של כל אמבטיה ישנה, הרכבת תכנית עבודה בהתאם לכל מצב, ושימוש בטכניקות עבודה שיוצרות רמת גימור מרשימה, משלים את המשימה בהצלחה מלאה.

כל אחד ירצה לראות כיצד בסיום של פרויקט מהיר יחסית של ציפוי אמבטיה הוא יוכל להיכנס לרחוץ או לטבול באמבטיה המחודשת שלו ללא כל דאגה או חשש. אם אנו מדברים על התהליך הקפדני של צ'יבי אמבטיות בעבודה מעין זו, הרי שעבודות הניקוי, החיטוי, התיקון, הליטוש והציפוי משנות לחלוטין את מצבה של האמבטיה ללא מעט שנים.

אחריות רצינית היא חלק מהשירות

כדי להמחיש עוד יותר עד כמה כל שירות של צ'יבי אמבטיות הוא כזה שיכול להרגיע כל לקוח, חשוב להתייחס כמה שיותר לעניין האחריות. כאן מקבל כל בעל בית או דירה את הביטחון הרב לגבי תמורה מלאה לכל סכום ששילם על העבודה. ביטחון זה מגיע בזכות אחריות רצינית ואמינה שמספק צ'יבי אמבטיות עם סיום כל פרויקט של ציפוי אמבטיה.

אחריות זו כוללת לא רק התחייבות לעמידה לצדו של הלקוח במשך כל התקופה המצוינת, אלא גם מענה לשאלות שונות, תשובות לבירורים, וכמובן גם הגעה מהירה למקום במקרה הצורך. כך ניתן להבין עד כמה שילוב של מחיר מצוין, שירות מקצועי, גישה אישית ואחריות אמיתית הם כאלו שאין סיבה לא לנצל אותם. 

 

156556 4649556882098 2124346551 n