• צ'יבי אמבטיות תל אביב
  • צ'יבי אמבטיות תל אביב 2
  • צ'יבי אמבטיות תל אביב 3
  • צ'יבי אמבטיות תל אביב 4

מהם היתרונות של צביעת אמבטיה

לא מדובר בצבע רגיל

בשנים האחרונות שומעים לא מעט אנשים על שירות מיוחד של צביעת אמבטיה. אך כדי להבין שמדובר באמת בשירות מיוחד, יש להבין כי לא מדובר בצבע רגיל אלא בחומר איכותי ומתקדם שיוצר שינוי מרשים באמבטיות ישנות. צ'יבי אמבטיות סניף תל אביב מציע את שירותי הצביעה למגוון רחב של אמבטיות כדי שכל אחד יוכל ליהנות מכך.

ברגע שרוצים ליהנות משירות איכותי של צביעת אמבטיה חשוב מאוד להזמין את צ'יבי אמבטיות ולקבל כל הסבר מפורט לגבי אופי השירות ולגבי היכולת שלו להקל מאוד על מי שלא רוצה להחליף את האמבטיה הישנה שלו. בזכות צביעה עם צבע בסיס והתזה רב שכבתית של צבע איכותי, באמת שאין צורך לפרק ולזרוק את האמבטיה הישנה.

לטכניקת העבודה יש משמעות רבה

אלו שכבר מכירים את רמת העבודה של צ'יבי אמבטיות יכולים לספר על טכניקות עבודה מרשימות שקשה למצוא בתחום זה. הכוונה היא לכך שתוך היעזרות בכלי עבודה מתאימים ותוך הקפדה על התזה מדויקת של הצבע, שמירה על החלל שבו צובעים את האמבטיה, ורמת גימור מדויקת נהנה כל אחד משירותיו של איש מקצוע מעולה זה.

חשוב לעמוד גם על התהליך המרשים שיוצר צ'יבי אמבטיות בכל שירות של צביעת אמבטיה. מדובר על תהליך שכולל את ניקוי האמבטיה, חיטוייה הקפדני, תיקונה בחומרים איכותיים, ליטושה בכלים מקצועיים, הכנתה לצביעה, וצביעתה בשכבות רבות של הצבע המתקדם. טכניקת עבודה זו ממחישה כיצד אפשר להיות בטוחים ברמת התוצאה הסופית של שירות זה.

גימור מרשים בעת סיום העבודות

על רמת הגימור של עבודות הצביעה שמבצע צ'יבי אמבטיות יש המון מה להגיד. מאחר ואין כמו מראה עיניים, הרי שמי שכבר נהנה משירות זה יכול להעיד בעצמו עד כמה מדובר במשטח אחיד שמציגה האמבטיה הצבועה ועד כמה זה מהנה לחוש את המרקם המיוחד שמצפה את האמבטיה בזכות מיומנותו של איש המקצוע.

כך, לא רק ההתזה הרב שכבתית עם קומפרסור מקצועי היא זו שתורמת להנאה מאמבטיה עמידה יותר, אלא שגם הגוון שנבחר לצביעת האמבטיה והניקיון שלאחר העבודות, מראים שמדובר בחבילה מושלמת שכל לקוח יכול ליהנות ממנה. כך, צביעת אמבטיה הופכת לשירות שבו מתעניינים רבים מתוך רצון ליהנות מהיתרונות שלו.

 

1002756 10201424011587409 1363777031 n